SURVIVAL RACE

Pierwszy Survival Race odbył się w 2014 roku we Wrocławiu i od tego czasu organizujemy największe miejskie biegi z przeszkodami w Polsce. W 2018 roku ustanowiliśmy rekord uczestników - łącznie było ich blisko 19 tysięcy! Z każdym sezonem uczymy się czegoś nowego i zbieramy cenne doświadczenie w organizacji biegów z przeszkodami. Intensywnie pracujemy, aby co sezon zaskakiwać nowymi trasami oraz lepszą organizacją. Mamy zasadę, która mówi, że organizujemy takie wydarzenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć!

To ogólnopolskie wyzwanie jakie stawiamy przed wszystkimi, którzy szukają jasnego, mocnego celu swoich treningów! Przygotowaliśmy cykl biegów ze specjalnie zaprojektowanym torem pięćdziesięciu przeszkód osadzonych w miejskiej scenerii. Trasę każdego biegu lokujemy w przestrzeni, która pozwala na maksymalne przetestowanie możliwości fizycznych i siły charakteru uczestników. Błoto, piach, strome wąwozy i powalone drzewa to tylko niektóre z żywiołów, utrudniających dotarcie do mety!   Survival Race odbywa się na dystansach - 3 / 6 / 12 kilometrów. Każdy uczestnik sam decyduje, z którym wyzwaniem ma zamiar się zmierzyć. Poza trasą biegową na miejscu wydarzenia czekać będą liczne atrakcje dla kibiców, w tym miasteczko z zapleczem gastronomicznym i sceną, strefa dla dzieci i strefy partnerów, a także stanowiska dla kibiców, którzy będą mogli brać czynny udział w utrudnianiu życia uczestnikom.

Survival Race nie jest klasycznym biegiem. To wyścig przetrwania! Choć może brzmieć to groźnie to od uczestników zależeć będzie czy faktycznie czeka ich mordercza walka o przeżycie, gra z własnymi słabościami czy niezapomniana zabawa kończąca się gigantycznym zastrzykiem satysfakcji. Jeśli, któraś z przeszkód będzie przekraczać możliwości Survivalowców, w pobliżu zawsze będą ludzie gotowi by im pomóc. Doping, wsparcie drużyny, a czasem barki nieznajomego sprawiają, że w Survival Race nie ma rzeczy niemożliwych.

Więcej informacji na www.survivalrace.pl

Survival Race

26 października 2018

POWRÓT