Eventy dla firm

Dzięki doświadczeniu przy realizacji własnych projektów z powodzeniem obsługujemy również wydarzenia dedykowane. 

Zapytania prosimy kierować na:

dlafirm (at) brento.pl

Sponsoring / promocja marki

Jeśli chcesz wypromować markę na wydarzeniach to dobrze trafiłeś - robimy to z powodzeniem od wielu lat. Zapraszamy do współpracy.

Zapytania proszę kierować na:

kontakt (at) brento.pl

"Powiedz mi o tym, a pewnie zapomnę,

Pokaż mi to, a może będę pamiętał,

Daj mi to przeżyć, a będę wspominał do końca życia."

Bieg z przeszkodami w wykonaniu firmy Brento okazał się widowiskową rozrywką i świetną integracją dla pracowników jednego z klientów naszej agencji. Odpowiednio dopasowany poziom trudności, zróżnicowane przeszkody oraz maksymalne wykorzystanie dostępnego terenu sprawiło, że impreza na długo zapadnie w pamięć. Liczę na kolejne, równie udane współpracę co dotychczas.

Małgorzata Bednarczuk

Majewska Events

Współpracowałem z firmą Brento przy produkcji scenografii do spotu reklamowego jednego z klientów. Współpraca przebiegła bez zarzutów, wszystko zostało przygotowane punktualnie oraz zgodnie z założeniami, pomimo bardzo krótkiego czasu na realizację. Obszerna znajomość zagadnień produkcyjnych oraz elastyczność ekipy Brento była nam bardzo pomocna. 

Karol Bakanowski, CEO Media System (Tango Production)

Co mówią o nas nasi klienci?

Fachowa i kompleksowa współpraca, od przesłania oferty po dobiegnięcie ostatniego zawodnika do mety - firma Brento udowodniła, że zna się na organizacji wydarzeń sportowych. Pomimo początkowych obaw, pracownicy świetnie się bawili przy tak niecodziennej formie integracji.

Robert Boruc

Credit Agricole

Zaufali nam:

Promocja miast

Zorganizowaliśmy wiele wydarzeń dla miast oraz ich mieszkańców. Jeśli reprezentują Państwo jednostkę samorządową prosimy pisać na adres:

kontakt (at) brento.pl